התקשרו:  054-7905747
1800-100-018  שיחת חינם

לשיפוץ האמבטיה השאירו שם וטלפון ונחזור מיד

שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה בקלות ובמהירות

חדר האמבטיה הוא חדר חשוב ומרכזי בבית, והוא נוטה להתיישן ולהישחק תוך זמן קצר. זהו חדר שכל בני הבית משתמשים בו כמה פעמים ביום, וגם האורחים עושים בו שימוש. עבור רבים זהו זמן איכותי ואישי, פסק זמן מהיום, זמן להירגע ולמנוחה, לחלום בהקיץ.

לכן, חשוב לשמור על חדר אמבטיה נקי ומטופח וניתן לעשות זאת בקלות וביעילות, אך גם כמה טעויות עלולות להוביל לסיבוך התהליך וליקר אותו באופן משמעותי. לכן, בבואכם לשפץ את חדר האמבטיה, ישנם כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון.

מהן האפשרויות לשיפוץ האמבטיה?

שיפוץ אמבטיה אפשר לעשות בדרכים רבות, כאשר יש להתאים את הפתרון ההולם ביותר לפי הקריטריונים הקיימים, הצרכים שלכם, התקציב והמטרות שעליהם תרצו שחדר האמבטיה יענה. לפיכך, במידה שכבר קיימת אמבטיה ישנה שנשחקה, שאותה תרצו להחליף, תכלו לבחור לשפץ אותה בעזרת ציפוי, להחליף אותה בחדשה או להלביש אמבטיה אקרילית במקומה.

לחלופין, אם ברשותכם מקלחון ותרצו להחליפו באמבטיה, התהליך יהיה מעט שונה. בכדי לדעת מה הפתרון הטוב ביותר עבור האמבטיה הקיימת, יש לבחון אותה, לראות את מצבה, את גודלה, את החומרים שמהם היא עשויה, האם יש רטיבויות סביבה, עובש, נזילות סדקים ושברים, חלודה ועוד.

כל אלו ישפיעו על ההחלטה והבחירה הנכונה ביותר לחידוש אמבטיה. נוסף על כך, גם העיצוב של חדר האמבטיה הוא גורם שיש לקחת בחשבון, אם תרצו לשנות את העיצוב הכללי של כל החדר, התהליך הוא שונה, אם תרצו רק החלפת אמבטיה התהליך יהיה אחר. בכל אופן, ואיך שלא תסתכלו על זה, בכדי לדעת מה הפתרון הטוב ביותר עבורכם, מומלץ להיוועץ באיש מקצוע מהתחום, אשר הניסיון שברשותו יסייע לו לדעת מה הפתרון הטוב ביותר בשבילכם.

האם אפשר לעשות שיפוץ אמבטיה ללא איש מקצוע?

כמו ברוב התחומים והמקרים, ניתן לנסות ולעשות הכול לבד, אך השאלה החשובה היא מה תהיה התוצאה ומה זה ידרוש מכם. כאשר מדובר בחידוש אמבטיה, מקום שהוא כה חשוב ומרכזי בבית, ההמלצה היא לא להתפשר. ישנם גורמים חשובים שללא הניסיון והידע של איש מקצוע לא ניתן לדעת. החומרים השונים שבהם משתמשים, איכותם ועמידותם, אופן השימוש הנכון בהם וגורמים נוספים, ישפיעו באופן ניכר על התוצאה ועל העמידות של האמבטיה החדשה. יתרה מכך, חידוש חדר האמבטיה דורש ידע נרחב בתחומים שונים, בעל מקצוע אשר מנוסה ומתמחה יוכל לתת מענה לכל הצרכים, החל מצנרת הדורשת עבודה של אינסטלאטור ועד להחלפת אריחים הדורשת את מומחיות הרצף.

פעמים רבות, אנו מנסים לחסוך עלויות ולעשות זאת לבד, אך יש לדעת שבמקרים מסוימים כמו החלפת אמבטיה, הדבר עלול לגרור הוצאות רבות נוספות שלא חשבתם עליהן מראש ואנשי מקצוע נוספים שתצטרכו לערב בהמשך התהליך. לבסוף, העלויות יהיו גבוהות יותר, הטרחה וההתעסקות תהיה גדולה בהרבה ותדרוש זמן רב ועוד יותר מזה, ייתכן שהתוצאה לא תעמוד בציפיות שלכם ובמה שדמיינתם.

למי פונים לשיפוץ אמבטיה?

לבעל מקצוע אחראי ומנוסה, יש את הכלים ואת הידע הנדרשים והוא ידע לעשות את העבודה היסודית ביותר שהכי מתאימה, לזהות את הפיתרון הטוב ביותר עבורכם, באיזה כלים וחומרים להשתמש ולעשות זאת בזמן קצר ולהגיע לתוצאה איכותית ועמידה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, חברת Artbath היא חברה המתמחה בדיוק בכך. ברשתנו סל של פתרונות לחידוש ולהחלפת אמבטיה ואנשי המקצוע שלנו ידעו לתת לכם את המענה ההולם והמתאים ביותר עבורכם. חשוב לא פחות, גם המחיר יהיה משתלם. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, ניתן לפנות אלינו בכל שעות היום בטלפון  1800-100-018 ובמהרה תקבלו שירות מהשורה הראשונה!

תקן ISO9001 של מכון התקנים
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא שיפוץ אמבטיה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

1800-100-018

להצעת מחיר אטרקטיבית