התקשרו: 1800-100-018

שיפוץ אמבטיה מחיר

בדומה לכל דבר בחיים, גם אמבטיה "מזדקנת", נשחקת ומאבדת מקסמה. יחד עם זאת, אין צורך מיד לרוץ למרכז אביזרי אמבטיה כדי לקנות אמבטיה חדשה. שיפוץ אמבטיה מחיר משתלם יאפשר לכם להחיות את האמבטיה בתהליך קל, מהיר ואיכותי. חברת ארטבט מתמחה בחידוש ובשיפוץ אמבטיות. הצוות של ארטבט הוא מיומן ומוסמך ומבצע עבודה יסודית וקפדנית, ולכן החברה זכתה בתו תקן איכות שעומד בתקנים של מכון התקנים הישראלי.

שיפוץ אמבטיה מחיר – תלוי בסוג הטיפול

כאשר אנחנו עומדים בפני שיפוץ אמבטיה מחיר, אנחנו עשויים להיות מבולבלים מהיצע האפשריות הרב וטווח המחירים המשתנה. שיפוץ אמבטיה תלוי במצבה הקיים של האמבטיה ובסוג האמבטיה. קיימים שלושה סוגי אמבטיות בשוק האמבטיות: אמבטיית יציקת ברזל היא הישנה ביותר, אמבטיית פח היא אמבטיה מודרנית שהחלו להשתמש בה בשנות ה-80 ואילו האמבטיה המודרנית והנפוצה ביותר כיום היא אמבטיית אקריל. מחירי שיפוץ האמבטיה תלויים בפרמטרים הבאים:

  • אמבטיה אקריל או אמבטיית יציקה – אם האמבטיה שלכם במצב סביר, והנזק היחידי שלה הוא חלודה קלה או מראה מכוער, שיפוץ קל יספיק. בדרך כלל במצב כזה תוכלו לבחור לצפות את האמבטיה ולצבוע אותה מחדש. זה זמן נהדר לרענן את האווירה בחדר האמבטיה ולבחור בצבע אחר, כי מי אמר שלבן סטנדרטי ובנאלי מתאים לכולם?. מחירי ציפוי אמבטיות נעים בדרך כלל בין 700 ל-1000 שקלים תלוי בגודלה של האמבטיה.
  • אמבטיית פח – אמבטיית פח מצופה באמייל וברגע ששכבה זו נפגעת, הפח מחליד בגלל מגע המים. חלודה מסוכנת מאוד לאמבטיית פח משום שהיא יוצרת חורים בדפנות האמבטיה. במקרה כזה, ציפוי אמבטיה הוא לא יעיל כלל ויש לבצע הלבשת אמבטיה או פירוק אמבטיה מחדש.

פירוק אמבטיה או שיפוץ אמבטיה מחיר ?

אם האמבטיה שלכם היא אמבטיית פח או אמבטיית יציקה שניזוקה, עומדות בפניכם שתי אפשרויות. פירוק אמבטיה הוא תהליך שאורך מספר ימים ודורש לפרק את האריחים עליהם מותקנת האמבטיה, לפרק את האמבטיה ולהתקין חדשה. בדרך כלל העלויות עשויות להגיע למחיר של 12,000 שקלים. 

ואילו, הלבשת אמבטיה היא תהליך שעלויותיו הן זולות יותר באופן משמעותי בתהליך מהיר שאורך 24 שעות. במקרה כזה מותקנת אמבטיית אקריל חדשה קטנה יותר אל האמבטיה הקיימת.

שיפוץ אמבטיה מחיר משתלםשיפוץ אמבטיה מחיר מוזל ומשתלם

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית