התקשרו: 1800-100-018

ציפוי אמבטית FREE-STAND

חידוש אמבטיה free stand  הוא ייחודי בשיקום היופי של אמבטיות  מברזל יציקה  פורצלני מלוכלך, חלוד וישן. אמבטיות free stand לעיתים קרובות הן ישנות,  נטושות וזקוקות לחידוש ושיקום. חידוש אמבטיות כאלה הוא באופנה כי זו דרך לא יקרה להוסיף חן לאמבטיה ע”י כך שגורמים לאמבטיות ישנות להיראות חדשות. לקוחות עסקיים ופרטיים רבים נמשכים לעומק הטבילה של  אמבטיות free stand . אמבטיות אלו נועדו לטבילה וזאת הסיבה שבימים טרופים אלה מוצא  חן בעיני אנשים הרעיון של לטבול בהן ולהירגע. אנשים רבים המודעים לייחודיות של אמבטיות free stand משוכנעים שאחרי הרבה שנים  של שימוש הן מאבדות את החן שלהן ומזקנות. כן, הן זקוקות לחידוש כי אמבטיות free stand עשויות מברזל יציקה מוצק וניתן לחדשן שוב ושוב.
 
מה מקבלים מחידוש אמבטית  free stand?
חידוש אמבטיות free stand יכול לעורר אמבטיות יפיפיות לחיים, כך שיש הרבה ואריאציות לאמבטיות האלה הזקוקות לחידוש. עם השנים, שברים באמבטיות, כתמים וחריצים מתחילים להיראות. לאמבטיות האלה יש בד”כ שריטות שטחיות באמייל מה  שגורם לחלק הפנימי שלה  להיראות עמום.
 
סיכום תהליך חידוש free stand
חידוש free stand מביא את האמבטיה להיראות חדשה בפנים ובחוץ תוך חיסול כתמים, חריצים וסדקים באמבטיה. באמצעות התהליך המשופר שלנו ניתן לתקן ליקויים באמבטיית חרסינה,אמייל שיש ופורצלן.
מורחים מילוי מתאים בחלק הפנימי של האמבטיה,מלטשים אותו באמצעות נייר זכוכית, מנקים באמצעות חומצה, מורחים  פריימר ואז מצפים אותו מחדש, החלק החיצוני משוייף גם כן עד לברזל היציקה המקורי, אז מורחים פריימר ומצפים מחדש.
 
יתרונות לחידוש free stand 
 אחד היתרונות שבחידוש free stand  זה בחירת הצבעים: ניתן לבחור בכל צבע כדי לחדש את האמבטיות היפיפיות האלה. יתרון נוסף שנוטים לזלזל בו שהוא היתרון לסביבה. ע”י חידוש אמבטיות, הרבה אנשים חסכו פסולת נוספת מהמזבלות התמלאות באמבטיות ישנות. אחת הבעיות שנתקלים בה אחרי עבודת חידוש היא בעיית חלקים חסרים. נסייע לכם למצוא כיורים עתיקים, ידיות, נקזים ואביזרים אחרים המעשירים את היופי והפונקציונליות של אמבטיית ה free stand העתיקה שלכם.
באם יש לכם כיור עתיק, כיורים כפריים,אמבטיות עתיקות אנו מוכנים לחדש אותם. אתם חוסכים כסף, זמן ונזק סביבתי.
תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית