התקשרו:  054-7905747
1800-100-018  שיחת חינם

לציפוי האמבטיה השאירו שם וטלפון ונחזור מיד

ציפוי אמבטיה

היתרונות בציפוי האמבטיה מישן לחדש

עיצוב ושיפוץ הבית הוא ללא ספק, שינוי מרגש ומשמעותי בחיים. הבית שלנו הוא המקום שבו אנו נרגעים, חשים בטוחים, נינוחים ומשוחררים. כחלק מכך, לחדר האמבטיה תפקיד מרכזי וחשוב, אם לא החשוב ביותר. לחדר האמבטיה אנחנו נכנסים מספר פעמים ביום. זהו המקום שבו אנו עוברים תהליך של ניקוי ושחרור ולכן, עיצוב חדר האמבטיה ומצבו מבחינת נראות ואסתטיקה הופך לסוגיה מאוד חשובה שמבלי משים משפיעה על איכות החיים.

מדוע חשוב לשמור על חדר האמבטיה נקי ואסתטי?

ניקיון ואסתטיקה הם מרכיבים מרכזים וראשוניים כשמדובר בחדר האמבטיה. לפני הכול, כניסה לחדר אמבטיה נקי ואסתטי מייצרת ברגע אחד תחושה של שלווה ופינוק שאי אפשר לתאר. חדר אמבטיה נקי מאפשר לנכנס תחושת נינוחות ורוגע, וממנו אפשר לצאת רעננים ונקיים. לעומת זאת, כאשר חדר האמבטיה מוזנח, התחושה היא הפוכה, ובמקום להתפנק וליהנות מכל רגע באמבטיה, החוויה הופכת למהירה וזריזה ככל הניתן.

השלכות של הזנחת אמבטיה

להזנחה של חדר האמבטיה השלכות בריאותיות העלולות להיות חמורות. זהו חדר אשר במהרה מתיישן ונפגם מאחר שביום-יום נעשה בו שימוש תכוף. השימוש המתמיד במים יוצר לחות וחום, פוגע בקירות ובצבעים, מייצר אבנית, חלודה, עובש ועוד. רטיבות האופיינית לחדרי האמבטיה מובילה באופן מהיר להיווצרות של עובש; מעבר לכך שהופעת כתמי העובש על הקירות אינה תורמת לתחושת הנראות של האמבטיה, מדובר במפגע בריאותי. העובש מתפשט באופן מהיר וכאשר אנו נמצאים בחדר שבו יש עובש ונושמים אותו, הדבר עלול לפגוע באופן קשה מאוד בבריאות. נוסף על כך, רטיבות ונזילות האופייניות לחדרי אמבטיה עלולות להוביל להתרבות של חיידקים ולהצטברות של לכלוך וזיהום. רצפת האמבטיה עלולה לפתח פטריות שאינן נראות לעיין ויכולות להיות מדבקות עבור בני האדם. סיבות אלו ועוד רבות, מדגישות את החשיבות בתיקון אמבטיה פגומה ובשמירה על מראה אסתטי מטופח ונקי.

חידוש אמבטיה

חידוש אמבטיה נחוץ מדי כמה זמן והוא תהליך פשוט בהרבה ממה שאפשר לתאר. אומנם ניתן להתקין אמבטיה חדשה ולשנות את כל העיצוב, אך בעלויות נמוכות בהרבה ובתהליך הנמשך זמן קצר, אפשר לחדש את חדר האמבטיה ולתקן אותו. בעובש, ברטיבות ובהזנחה אפשר לטפל על ידי ציפוי האמבטיה מחדש. תהליך זה כולל הורדה של חומרים ישנים וציפוי חדש בחומרים עמידים וחזקים. כך, ניתן לייצר מראה נקי, היגייני ותחושה של אמבטיה חדשה, חלומית ומפנקת.

יתרונות של ציפוי מחדש לאמבטיה

ציפוי אמבטיה הוא פיתרון יעיל, ויתרונותיו רבים:

  • חיסכון משמעותי – אמבטיה חדשה היא סוגיה יקרה גם אם מתפשרים על הכי זולה. ציפוי יכול לייצר מראה חדיש לחלוטין וההפרש בכיס משמעותי.
  • החומרים – אמבטיות ישנות עשויות בקפידה ומחומרים מאוד עמידים וחזקים, מה שפעמים רבות אינו נכון לגבי אמבטיות חדשות אשר נהרסות תוך זמן קצר. ציפוי מחדש ישמור על החומרים הבסיסים והאיכותיים של האמבטיה הישנה וישדרג אותה משמעותית.
  • עיצוב – אמבטיה חדשה עלולה לכלול שינויים נוספים שתידרשו לעשות בעיצוב בכדי שהיא תתאים.
  • תהליך מהיר – אמבטיה חדשה היא פרוצדורה בפני עצמה הדורשת זמן רב, לכלוך ובלגן. ציפוי אמבטיה הוא תהליך זריז ומהיר ובעזרת איש מקצוע שיגיע אליכם תוך כמה שעות תהיה לכם אמבטיה חדשה ומפנקת.

 

איך מבצעים ציפוי לאמבטיה?

אומנם ציפוי אמבטיה הוא תהליך פשוט למדי אך גם כאן, יש צורך בבעל מקצוע שיש לו הידע, הניסיון והכלים הנדרשים. לכן, כאשר מדובר בתיקון אמבטיה, חשוב להקפיד בבחירת בעל מקצוע אמין ויסודי שייתן את המענה הראוי והמותאם לצרכים שלכם. ב-ArtBath אנו מתמחים בדיוק בכך, השירות שלנו מהיר ואדיב וניתן לפנות 24 שעות ביממה! אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום, בטלפון 1800-100-018.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא ציפוי אמבטיה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

1800-100-018

להצעת מחיר אטרקטיבית