התקשרו: 1800-100-018

מניעת החלקה הלבשת אמבטיה

אנשים רבים – בין מפאת גילם ובין מפאת מחלה או מגבלה – מוצאים שקשה להם להיכנס לאמבטיה ולצאת ממנה. אחד האמצעים שעוצבו כדי לסייע למזער קושי זה הינו מניעת החלקה באמבט. בהיותו עשוי מידית אחיזה הוא ניתן לפירוק והרכבה,וזה המורכב לרוחבה של האמבטיה, האדם יושב על אמצעי שימושי זה ויכול להנמיך עצמו לתוך האמבט כמעט ללא סיוע נוסף. בבחירת האמבטיה הטובה ביותר, השיקולים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון הינם עמידותו של החיספוס מניעת החלקה וקלות השימוש בו.

 

אחד המאפיינים החשובים ביותר של מניעת החלקה בהלבשת אמבטיה הינו עמידותו. חיספוס אמבט שאינו עמיד יכול להיות הרה אסון למשתמש בו. בידקו היטב בבואכם לבחור, על מנת שהאמבטיה אותה תקנו יכולה בקלות לתמוך במשקל שיונח עליו. כמו כן, על האמבטיה להתאים לגודל החדר. אם בכוונתכם לקנות הלבשת אמבטיה בעלות חריצים פנימיים, ודאו שניתן להתאים את אורך הרגליים לאמבט שלכם, וכן שבתחתית האמבטיה מילוי פוליאוריטן לקיבוע למניעת חלל על מנת להבטיח שהאמבטיה לא תזוז בעת השימוש.

 

אם אין ידיות בצידי הלבשת האמבטיה שלכם, אתם יכולים לבחור ולהתקין ווים גדולים בצד אחד. ודאו שיש לפחות שני ווים ושניתן לשנות את גודלם ושהם מצויים ליד דפנות כל צד של האמבטיה לשם סיוע באיזון המשקל. לאדם שאינו יציב רצוי לבחור הלבשת אמבטיה שיש לה גם שתי ידיות אחיזה, שכן זה מספק תמיכה גדולה יותר. עיצובים רבים מגיעים גם עם ידיות בצבעים בולטים שקל לראותם, המעניקות תמיכה נוספת. בצד זאת החומר להיות עמיד, ודאו שמידותיו מתאימות וכשניתן להכנס ולצאת מהאמבטיה ללא הפרעה.

 

יש מאפיינם נוספים שראוי לבחון כאשר בוחרים ידיות אחיזה לאמבטיה, היחידה המותקנת צריכה להיות אחת שקל להרכיבה על האמבטיה מבלי להזדקק לכלים מיוחדים, ושקל לא פחות להסירה ממנו.ישנם גם ידיות אמבטיה עם חריצים במקום חורים, אך אלו עשויים להיות לא נוחים. אם תנועת המשתמש מוגבלת ביותר, ניתן לרכוש הלבשת אמבטיה בעלת שתי רמות המאפשרת ירידה לאמבטיה ויציאה ממנה בצורה הדרגתית. ולבסוף, הידיות מוצעות עם אמצעי נוחות שונים, כגון מחזיקי סבון, שיכולים להקל עוד יותר על הליך הרחצה.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית