התקשרו: 1800-100-018

מגמות בשיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיות/ מגמות בשיפוץ אמבטיות
מגמות בשיפוץ אמבטיות כמו כל האופנות באות והולכות, אבל מה שנשאר באופן קבוע במודעות של רוב האנשים כשהם מתכננים את השיפוץ של חדר האמבטיה שלהם זה עד כמה פרקטית ופונקציונלית תהיה האמבטיה מבחינת עמידה בצרכיהם. מגמה עיקבית אחרת היא יצירת חלל נוח עם אווירה מתאימה שתשמח אותם.
באופן נוסף, הרבה אנשים משפצים מחדש את חדר האמבטיה שלהם כי הם רוצים ליצור נווה מדבר של פאר. בחיפושם אחר החלל האולטימטיבי הרבה מכוונים עצמם למקום להתפנק בו, לעשות בו מדיטציה, להירגע ולשכוח את הדאגות ואת המתח היומי שלהם אפילו לרגע.
מגמת שיפוץ האמבטיה אשר תהפוך לדרך חיים אצל רבים הוא שיפוץ אקולוגי או ירוק. זה ברור כשמש שכאשר שיפוץ אקולוגי מיושם באופן יעיל כי אז יש חיסכון מהותי במים ובחשמל ותרומה נכרת לסביבה.
להלן טיפים ליצירת אמבטיה מאריכת ימים:
 
אחסון:
אנו אוספים הרבה דברים בהרבה חדרים  וחדר האמבטיה שלנו אינו יוצא מהכלל. ניתן להפחית את הבלגן ע”י אחסון כל מוצרי הטיפוח שלנו בחללי אחסון כדוגמת: ארונות, ארוניות מתחת לכיור חדר האמבטיה ומדפים שיספקו אחסון מקסימאלי בחלל מינימאלי.
נצלו את החלל מעל השירותים ע”י בניית יחידת אחסון. אם זה אפשרי בכל דרך שהיא הכניסו ארון למגבות ופריטים גדולי נפח במהלך שיפוץ האמבטיה.
 
חומרים מתאימים לחדר האמבטיה:
החומרים שתבחרו ישפיעו על מראה האמבטיה ועל עלות השיפוץ. חומרים המצריכים תחזוקה רבה יצאו מהאופנה כי אינם מתאימים לאורח החיים של רבים מאיתנו כיום. בחרו חומרים לרצפה שלכם, ארונות, דלפק ומשטחי קיר העמידים בכתמים והניתנים לניקוי בקלות. זאת הסיבה לכך שאנשים בוחרים חומרים טבעיים כמו שיש מלוטש, גרניט וחומרי משטח מוצקים כמו קוריאן שעולים הרבה אבל עמידים בכתמים וברי קיימא.
עבור אנשים שמודעים לסביבה ישנם חומרים חדשניים הידועים באסתטיות ובאריכות חייהם.  רצפות  במבוק ושעם אופנתיות. עשו קצת שיעורי בית ומצאו משטחי דלפקים מזכוכית ממוחזרת, פנלים מזכוכית ממוחזרת להגנה מהתזה על האזורים שמאחורי הכיור והתנור. ארונות מ”עץ” העשוי תוצרי לוואי חקלאיים) ומשטחי שעמנית טבעיים.
 
שיקלו כיווץ האמבטיה:
אין צורך להגדיל את האמבטיה כדי להפוך אותה לפונקציונאלית, מושכת, נוחה ומפוארת. לכו על חמימות מבלי לוותר על מותרות. ייתכן ואתם עסוקים מדיי מכדי להנות מאמבטיית מלאה לעיתים תכופות אבל א תבנו אחת כזאת במהלך השיפוץ תוכלו להינות מהלהט שזה יוסיף בעת מכירה חוזרת. נמאס לכם מהלחץ על הבוקר סביב הכיור? הוסיפו כיור כפול ומקלחת נפרדת מהאמבט.
 
אור:
הוספת אור טבעי לאמבטיה יוצר אווירה נהדרת. צוהר, דלתות זכוכית, מפסקים חשמליים, מבנה זכוכית, וחלונות מוסיפים לשיפוץ שהושקעה בו מחשבה. הוספת מראות מסייע ביצירת פתיחות והפיכת חדר אמבטיה קטן לגדול.
תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית