התקשרו:  054-7905747
1800-100-018  שיחת חינם

לחידוש אמבטיה השאירו שם וטלפון ונחזור מיד

חידוש אמבטיה

חידוש אמבטיה איכותי ועמיד לאורך זמן

תחום חידוש האמבטיה התפתח בשנים האחרונות בתאוצה גבוהה, בעיקבות ההתקדמות בתחום הטכנולוגיה והחומרים. אותם חומרי ציפוי שהיו לשימוש משנות השישים כבר אינם מתחרים עם החומרים המודרנים של היום, כמו כן גם בתחום טכנולוגית היישום חלה התקדמות משמעותית, שיטות הציפוי הידניות הוחלפו בטכנולוגית לחץ אויר גבוה וממוקד, שיובא מהסקטור התעופתי והוקטן למטרות מאין אלו.

אנו עושים תיקונים וחידושים של אמבטיות, מקלחונים, אריחים, כיורים ומשטחי עבודה העשויים מהחומרים הבאים: אמאייל, דמוי זכוכית, פח, פלדה, יציקה, חרסינה, פוליאסטר ופלסטיק. אנחנו אפילו מתקנים ג’קוזי.

ארטבט עובדת לפי התקן הנדרש ע”י מכון התקנים, בבתים חדשים ובדירות ישנות.

 

יש מספר שלבים בתהליך תיקון אמבטיה מקומי: תחילה מורחים על האזור פריימר הדבקה שיחזיק את המילוי במקומו. בשלב הבא, ממלאים את השבר והמילוי מוחלק ומיושר כדי לשמר את קו המתאר הישן. לאחר מכן, אנו בונים את הצבע. כל אמבטיה היא שונה וכל אמבטיה צריכה צבע ייחודי שמותאם לה ספציפית. התאמת צבע כזו מתבססת על ניסיון של שנים, לא כל מי שמעיד על עצמו שהוא משפץ אמבטיות יכול לעשות את זה וכראיה יש רק לשים לב לעובדה ש20% מהתיקונים שאנו עושים באים אחרי שיפוץ של מישהו אחר. חשוב להתאים את הצבע כדי לגרום לתיקון להיעלם.

משהותאם הצבע, אנו מורחים עוד שכבה של פריימר הדבקה כדי להחזיק את האמאיל החדש, אשר מייד אחר כך נצבע במרסס בפעם הראשונה. בהמשך, הצבע מותז שוב ושוב בדילולים שונים עד שניתן לעמוד על טיב התיקון. ברגע שניתן לראות איך האור הולך להשתקף מהאזור ומה טיבו של התיקון, ננסה להעלים את השוליים של הציפוי בטישטוש כך שלא ניתן יהיה להבחין את המעבר מהשטח המקורי והחדש למשטח הקיים.   

להיט חדש שהגיע לתחום חידוש אמבטיות בעשור האחרון הוא ה”תותב” או בשמו המסחרי “הלבשת אמבטיה”. התותב הוא אמבטיה אקרילית סידרתית לכל דבר ומכילה את כל תכונתיה של אמבטיה אקרילית: אסתטית, נעימה למגע, קלה לתיחזוק, ועמידה בחומרי ניקוי. ההבדל היחיד הוא התאמת המידה שמאפשרת את ההתאמה לאמבטיה הישנה.

אתם מוזמנים לבקר במבחר העמודים באתר להתרשם מפירוט טכני על הטכניקות ולמצוא את הפיתרון הנכון לכם.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא חידוש אמבטיה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

1800-100-018

להצעת מחיר אטרקטיבית