התקשרו: 1800-100-018

חידוש אמבטיה אקרילית

חידוש אקרילי של אמבטיות / ציפוי מחדש של אמבטיות בחומר אקרילי, תיקונים של אמבטיות
חידוש אקרילי של אמבטיות הוא תהליך לא יקר לשיקום אמבטיות מחומר אקרילי שנראות ישנות, בעלות צבע מעומעם או בעלות שברים או נזקים . אמבטיות מחומר אקרילי מיוצרות ע”י ואקום בתהליך של עיצוב יריעות חומר אקרילי וחיזוקן באמצעות סיבי זכוכית.  משום כך, אמבטיות העשויות חומר אקרילי זולות יותר מאמבטיות העשויות מיציקת ברזל. הן גם קלות משקל וקל לתקנן ולשקמן. בגלל שהן סינתטיות הן משמרות היטב את החום ושומרות על חום המים לאורך זמן. ניתן להשיגן במגוון צבעים וסגנונות.
 
חידוש אמבטיות אקריליות – למה לא להחליף אמבטיות מחומר אקרילי?
שיקום אמבטיות מחומר אקרילי זול יוצר מהחלפתן. חשוב לציין שאמבטיות מחומר אקרילי מותקנות במהלך המסגור. השלמת מלאכת התקנת הקירות והדלת מקשה על החלפת האמבטיה והופכת את הדבר ליקר יותר ולכן עדיף לחדש אותה. ניתן לתקן סדקים, שברים קטנים ואפילו חורים לפני חידוש האמבטיה. בגלל שחידוש המשטח נעשה תוך יום, בעלי בתים, מלונות ודירות יכולים לחסוך עד 80% מעלות החלפת האמבטיה.
 
חידוש אמבטיה מחומר אקרילי- כיצד זה נעשה?
יש לנקות את האמבטיה ולהכינה כדי שתהיה התמזגות טובה עם חומר היסוד. אז, מבצעים תיקונים אם ישנם. אפשר לתקן אפילו סדקים גדולים של פיברגלאס בתהליך הכולל תמיכה וחיזוק של הפיברגלאס שניזוק תחת הסדק. רוב הסדקים נוצרים כתוצאה מהעדר תמיכה תחת האמבטיה. אחרי שמנקים את המשטח, מתקנים אותו ומורחים את חומר היסוד יש למרוח גם ציפוי איכותי כדי ליצור משטח מבריק.
 
 חידוש אמבטיה מחומר אקרילי
אם אתם שוקלים להחליף את האמבטיה שלכם העשוי מחומר אקרילי, מלאו את טופס ההערכה שלנו או צרו קשר עם המשרד שלנו כדי לחסוך כסף וזמן ונזק לסביבה ע”י חידוש האמבטיה שלכם במקום החלפתה.
תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית