התקשרו: 1800-100-018

חידוש או שיפוץ אמבטיות

היתרון שבחידוש האמבטיה הוא שהוא מעלה את ערך הנכס ותורם לאווירה מרנינה. בנוסף, שיפוץ האמבטיה תורם לחסכון במים ובחשמל. בעלי מלונות, בעלי בתים ומנהלים של בתי דירות המתלבטים אם לשפץ את האמבטיה שבנכסם, יכולים להיות בטוחים שעבודת הציפוי, אם תעשה באופן מקצועי ונכון, תחזיר את כספם בטווח הרחוק.

אם נתעלם משוק הנדל”ן, שיפוץ המטבח והאמבטיה הראו באופן עיקבי את האחוז הגבוה ביותר של החזר על השקעה 80-100%.

שיפוץ אמבטיה הוא יקר:

המחיר לשיפוץ אמבטיה יכול לנוע מ 12,000-16,000 ש”ח רק עבור חדר אמבטיה בסיסי ופונקציונלי. אפילו אם חדר האמבטיה בבתים רבים הוא חדר קטן יחסית, שיפוצו יכול להיות די יקר. בנוסף, בעבודת השיפוץ יהיו מעורבים הרבה בעלי מקצוע, הנה רשימה חלקית:

שרברבים, חשמלאים, רצפים, צבעים ועוד .

רעיונות לשיפוץ:

רעיונות לשיפוץ יכולים להגיע ממקורות רבים: מאמבטיה של שכן, מחברים או ממגזינים. תלוי בהיקף העבודה, יש שיזדקקו לשירותיו של ארכיטקט.

אחרי שיש רעיון לשיפוץ, מגיע השלב של בחינת השטח. יש להפנות התייחסות ניכרת למבנה האמבטיה כי כל דבר שיערער את שלמות המבנה צריך להיות מצוין בפני הארכיטקט.

שיפוץ או ציפוי אמבטיה:

ציפוי אמבטיה חוסך את ההוצאה שבהחלפת האמבטיה. ייתכן וזה יעלה בערך 400 ש”ח לקנות אמבטיה חדשה אבל ייתכן שיעלה בין 2500-3500 ש”ח להחליף את אותה אמבטיה ישנה. הסיבות ברורות:

הריסה (כרוכה בהרבה בלגן בשבירת קירות),יצירת אינסטלציה חדשה,ריצוף רצפות וקרמיקה צנרת חשמל ועוד.כל המוזכר נעשה עיי’ בעלי מקצוע עובדה אשר מייקרת את העניין בהשוואה לציפוי.

ציפוי אמבטיה עולה בין 700-900 ש”ח בהשוואה ל 2500 ש”ח להחלפת אמבטיה. החיסכון מסתכם בלמעלה מ-80% של עלות ההחלפה. זאת הסיבה לכך שהרבה בעלי מלונות ובעלי בתים מעדיפים ציפוי אמבטיה גם כאקט המטיב עם הסביבה כי פחות פסולת מגיעה למזבלות. בנוסף, כאשר משפצים ארונות מעץ באמבטיה במקום להחליפם, מצילים הרבה עצים המועילים לנו בדרכים כה רבות.

לשפץ לבד או לקרוא לבעל מקצוע?

עם עליית הפופולריות של תוכניות טלוויזיה של עשה זאת בעצמך, הרבה אנשים חושבים שהם יכולים להפוך לקבלנים, בחנו היטב את האמבטיה שלכם ואת העבודה שהחדר דורש: אם מה שנחוץ זה רק קוסמטיקה,ייתכן ותוכלו לעשות זאת בעצמכם. זיכרו שלא כל המשימות נולדו שוות: ייתכן ויהיה זה קל להתקין שירותים בעצמך, אך התקנת אמבטיה חדשה או מקלחת זה עבודה למקצוענים.

בחירו את האופציה שלכם לשיפוץ וצרו עמנו קשר: הנה מה שאנו מציעים:

אנו חברה בעלת תקן איכות אשר נמצאת תחת פיקוח ובקורת תמידית. ארטבט אינה משתמשת בקבלני משנה וכל העובדים אשר פעילים בחברה עברו הכשרה מקצועית הן ברמה הטכנית והן במתן שירות איכותי. אלה הן הדרישות הבסיסיות. אתם יכולים לבטוח בנו. אם אתם רציניים בקשר לחיסכון גדול בפרויקט תיקון אמבטיה שלכם, מלאו את טופס יצירת קשר וברגע שנקבל אותו, אחד מאנשינו יסייע לכם להשיג את חלומכם.כמו כן תמיד ניתן ליצור קשר בשיחת חינם 1800-100-018

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית