התקשרו: 1800-100-018

הלבשת האמבטיה

יום העבודה או הלימודים נגמר ואתם ממהרים לחזור הביתה, מתים לשטוף מעצמכם את כל לחצי וטרדות היום. אתם ממלאים את האמבטיה במים חמימים ומלטפים ונכנסים. אם האמבטיה שלכם עתיקת שנים, אין צורך לזרוק אותה. הלבשת אמבטיה תחדש את האמבטיה הקיימת שלכם כדי שתוכלו להמשיך ליהנות ממנה. חברת ארטבט היא מומחית ובעלת תו תקן איכות בתחום חידושי האמבטיה ובעלת ניסיון רב, והיא תעמוד לרשותכם בתהליך החידוש.

הלבשת אמבטיה – המדריך המלא

המדריך הבא יציג לכם את כל המידע שעליכם לדעת על הלבשת אמבטיה:

 • במה מדובר? תהליך הלבשת האמבטיה נועד לחדש אמבטיות פח ישנות במצב רעוע. מדובר בשיפוץ קל שמחדש את מראה האמבטיה ואת תפקודה.
 • תהליך החידוש – בתהליך זה מוכנסת, למעשה, אמבטיה חדשה אל תוך האמבטיה הישנה. האמבטיה מבודדת מהאמבטיה הישנה באמצעות חומר בידוד איכותי ומתקבלת אמבטיה חדשה שאפשר להמשיך להתקלח בה בנוחות מהנה. 
 • יתרונות תהליך החידוש 
 • תהליך מהיר ונוח – תהליך החידוש חוסך את תהליך פירוק האמבטיה ושבירת האריחים. החידוש הוא מהיר ונוח יותר ותוך מספר שעות בודדות אתם נהנים מאמבטיה חדשה.
 • חיסכון עלויות – פירוק האמבטיה הוא תהליך יקר ומסורבל שעשוי לערב מספר אנשי מקצוע. לעומת זאת, תהליך הלבשת האמבטיה הוא זול ומהיר יותר.
 • אמבטיה איכותית – אמבטיה מחודשת עשויה אקריל היא איכותית, חזקה ועמידה לטווח הארוך. החומרים האקריליים מונעים הצהבה, קילוף, שחיקה והם עמידים בכל חומרי הניקיון. 
 • בטיחות – אמבטיית אקריל מונעת החלקה. החלקה הינה מסוכנת, והופכת למסוכנת יותר עבור אנשים חולים או אנשים מבוגרים. בנוסף, אפשר לבחור להתקין ווי אחיזה לצד האמבטיה לצורך נוחות מרבית. כך תבטיחו שיהיה לכם נוח ובטיחותי להיכנס אל האמבטיה ולצאת ממנה.

מעוניינים בהלבשת אמבטיה ? ממה מתחילים?

ראשית, אם אינכם בעלי ניסיון ומיומנות טכנית, אולי עדיף לוותר על שיפוץ עצמי. מדובר בתהליך שדורש התקנה מקצוענית ואיכותית במקביל ליציקת חומרי בידוד. כאשר אתם ניגשים לתהליך בחירת חברת שיפוץ שמבצעת תהליכי הלבשת אמבטיה, חשוב לוודא שהחברה בעלת תו תיקון איכות. תקן איכות מעיד על כך שזו חברה אשר עומד בדרישות תקן גבוהים, וחותרת לשיפור מתמיד באיכות המקצועית.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

  1800-100-018

  להצעת מחיר אטרקטיבית