התקשרו: 1800-100-018

הלבשת אמבטיה מחיר

מחפשים הלבשת אמבטיה מחיר הוגן ומשתלם? אם אתם מרגישים שהאמבט שלכם כבר קצת החליד ואיבד מצבעו הלבן היפהפה, זה הזמן לפנות לחברת ארטבט. החברה פיתחה שיטה חדשנית להלבשת אמבטיה, כך שתוכלו ליהנות הן ממחירים אטרקטיביים והן משירות יעיל ומקצועי. על האמבטיה הישנה שלכם מרכיבים אנשי המקצוע אמבטיה אקרילית איכותית תרמופלסטית בעלת עמידת גבוה ומונעת החלקות. האמבטיה מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי.

הלבשת אמבטיה מחיר – אז כמה זה עולה לי

המחיר עבור הלבשת אמבטיה יכול לנוע בהתאם למורכבות השיפוץ. באופן כללי מחיר ההלבשה עצמה עשוי לנוע בין 1,500 ל-2,000 שקלים, אך הוא תלוי בפרמטרים נוספים:

  • גודל האמבט – ישנם בעלי דירות המסתפקים באמבט קטן החוסך מקום בחדר האמבטיה ומפנה את השטח לארון המגבות הגדול, אחרים מעדיפים לשמור על זכות המרחב שלהם ולרכוש אמבט גדול. אם יש צורך לבצע הלבשת אמבטיה מחיר שלה יהיה בהתאם לגודל האמבט. כך שאם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר, כדאי למדוד את שטח האמבט.
  • מורכבות העבודה – המחיר של הלבשת האמבטיה תלוי גם בסוג האמבטיה ובמצב הנתון שלה. אם למשל האמבט נמצא במצב טוב יחסית, ויש צורך לבצע כמה תיקונים קטנים, מחיר הלבשת האמבטיה יהיה נמוך יותר ממצב שבו יש צורך לצפות את כל האמבטיה מחדש.
  • להלביש או לפרק – אחת ההתלבטויות המרכזיות של האדם היא האם כדאי לבצע הלבשת אמבטיה או להוציא את האמבט מהבית ופשוט להתקין חדש. חשוב לציין כי התקנה מחודשת של האמבטיה עשויה לעלות יותר מהלבשה או ציפוי על גבי אמבט קיים.

מה המחיר אומר, בעצם

הצעת מחיר של חברה מסוימת יכול להעיד עליה רבות. אמנם הלבשת אמבטיה מחיר משתנה מחברה אחת לאחרת, אך ישנם כמה מאפיינים משותפים. ראשית, לא מומלץ להתפתות ולהסכים לשירותיה של חברה המציעה מחירים זולים באופן מחשיד. ייתכן שמדובר בחברה בראשית דרכה שמנסה לצבור ניסיון בשוק, וייתכן שפשוט מדובר בחברה בלתי מקצועית. משום כך, לפני שאתם פונים לחברה כלשהי, כדאי לבצע סקר ולבדוק היטב את המחירים בשוק. כך תוכלו להשוות הצעות מחיר ולבחור את החברה המציעה לכם שירות טוב במחיר הוגן.

הלבשת אמבטיה מחיר מוזל

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    צלם/י מספר תמונות של האמבטיה

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית