התקשרו: 1800-100-018

הלבשת אמבטיה-מגמות

אם בעבר כמעט ולא ניתנה תשומת לב לחדרי האמבטיה בעת תכנון הבית, הרי שכיום ישנו שינוי מגמה משמעותי. כיום, הולך ועולה מספר האנשים המקדישים מזמנם לבחינת החידושים האחרונים בתחום בכדי להעלות את הרף בסגנון חדר האמבטיה שלהם כגון הלבשת אמבטיה. הסיבה היא משום שהם רוצים להבטיח כי חלל אישי זה בביתם יקבל את הטיפול הטוב ביותר הזמין בשוק.

 

ולמה לא? מכל המקומות בבית, בחדר האמבטיה, אתה יכול  להיות עצמך. לפעמים בוכים שם. אין ספק שישנו קשר רגשי בלתי נראה בין אנשים לחדר האמבטיה שלהם.  לא מפתיע, אם כן,שהם רוצים להרעיף עליו כל טוב. האסתטיקה של חדר האמבטיה פוגשת לא רק את העיניים, אלא את כל החושים האנושיים. לכן כל כך הרבה אנשים רוכשים נרות ריחניים המגרים הן את המראה והן את חוש הריח וההרגשה. ארומתרפיה הופכת במהרה לאלמנט מועדף ביצירת אווירה מפיגת לחצים בזמן המקלחת, גילוח או שירה בחדר האמבטיה. מספר שמנים ריחניים נרקחו למטרת הפגת לחצים ובכדי לאפשר למוח ולגוף להירגע. חדר אמבטיה שעבר תהליך של הלבשת אמבטיה אקרילית זהו משהו לצפות לו לאחר יום עבודה קשה. על כן, יופי המקלחת מהווה תפקיד חשוב מעבר לצרכים הפונקציונליים שהיא מספקת.

 

ארומתרפיה לרוב משלימה עיצוב זן במקלחת. טרנד עיצובי זה, מקורו והשראתו ביפן. הוא מאופיין בצבעי אדמה, מאחר ופילוסופיית הזן מכוונת להוויה של אחד עם הטבע. על פי רוב  עיצוב חדר אמבטיה על פי מודל זה יתאפיין בדוגמאות של קווים פשוטים ומעגליים על הקירות והרצפות. כניסה לחדר אמבטיה שכזה נותנת תחושה של איזון ושלמות, המסבירות, בחלקן, את השלווה והרוגע האופפות אותו. עיצוב זן משולב בהלבשת אמבטיה חדשה, מושך את מי שמחפש רוחניות, מודעות ושקט.

 

רבים מחפשים עיצובים ייחודיים לרצפות ולקירות חדר האמבטיה. אריחי פסיפס מיניאטוריים צוברים פופולאריות בשל הרב-גוניות שהם מספקים, במונחים של עיצוב. הם יכולים לחזור על עצמם כמה פעמים, לבוא בדמויות שונות, במגוון של צבעים ועוד. פינוק אמיתי לאנשים עם נשמה של אומן. אחרים מרחיקים עוד ומשתמשים בזכוכית מוכתמת על הקיר או החלון, אשר בהחלט משווים מראה מרהיב לחדר האמבטיה עם הלבשת אמבטיה. במיוחד בבוקר, כשאור השמש בוהק דרך הזכוכית ויוצרת הרמוניה של צבעים על הרצפה. אולם, אריחים וזכוכית על הרצפה יכולים להיות מאוד קרים בבוקר. אחד הפתרונות הינו התקנת חימום מתחת לרצפות, או לנעול כפכפים. צבעים חמים עשויים לשמש רצפה כזו, כך שהחום נקלט ואינו מוחזר.

 

לסיכום, ישנם כיום לא מעט פתרונות וחידושים שיכולים לסייע לאנשים לשדרג את סגנון חדר האמבטיה אקרילית שלהם ולהפוך את החלל האישי למקום הבטוח, העוטף והמפנק שהם היו רוצים.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית