התקשרו: 1800-100-018

הלבשת אמבטיה ואיכות הסביבה

הלבשת אמבטיות אינו סוד יותר : מלונות, אכסניות, צימרים, בתי הארחה ומנהלים בתעשיית האירוח, סוכני נדל”ן וסוכנויות דיור ממשלתיות מגלים את יתרונות חידוש האמבטיות על פני החלפתן. יש יותר מידע על הסביבה ודאגה למשאבים המתכלים ושיפוץ אמבטיות חוסך כסף, זמן ונזק לסביבה.

במצב כלכלי לחוץ כנוכחי, גם אתם תוכלו להעריך הלבשת האמבטיה על פני החלפתה כדרך להפוך את האמבטיה הדהויה והקודרת שלכם לכמעט חדשה ולחסוך עד 80% מעלות החלפתה.

התחממות כדור הארץ, הדלדלות המשאבים ומשבר האנרגיה המתמשך ימשיכו להניע את הצורך בחברות בעלות “מודעות סביבתית” וצרכנים בעלי מודעות לאקולוגיה ימשיכו לדחוק בחברות לפתח מודעות לסביבה.

כיום, כל שיפוץ מתחיל בהתחשבות במשאבים טבעיים של מים ואנרגיה. כמה מים צורכים המתקנים בביתכם? למשל, החלפת שירותים ישן בחדש בעל הדחה כפולה יכול להוריד את צריכת המים ב-22% . זה גם חוסך לכם בחשבון המים והחשמל.

בעלי בתים רבים ומרכזים מסחריים משפצים את האמבטיות שלהם מתוך הערכה ליתרונות הטמונים בכך כאופן להעלות מעמדם בשוק הדיור.

הלבשת אמבטיה מניב את השיפור הטוב ביותר בכל שיפוץ המונע ע”י מודעות לסביבה. זה בשל היתרון שיש לשיפוץ כזה על שיפוץ קונבנציונלי כי יש דגש על חסכון במים וחשמל.

בנוסף, שיפוץ חדר אמבטיות כזה כאשר הוא משולב בהלבשת אמבטיה חוסך זריקת אביזרים למזבלה. רבים מצאו שחידוש משטח הוא הדרך המועדפת עליהם כדרך לחסוך כסף וזמן במיוחד בזמנים של שוק דיור בירידה.

בהתחשב בחוסר הודאות שבמצב הכלכלי, אפילו ישראלים שיש להם מסורת של החלפת האמבטיות הישנות רק בגלל שיש להם סדק פה או שבר כאן, מתחילים לגלות את היתרונות שבהלבשת אמבטיה על פני החלפה.

הלבשת אמבטיות הפך לנורמה גם בקרב בעלי מלונות המחפשים פרויקטים לשיפור קטנים המציעים להם החזר ניכר על השקעה בעוד הכלכלה המקרטעת משאירה את האורחים הפוטנציאלים מסונפים בבתיהם.

יתרונות בהלבשת אמבטיות על פני החלפה:

הלבשת אמבטיות עולה רק 20% ממה שזה יעלה להחליף את האמבטיה. חוסכים בחשמל כשיש הפחתה בשימוש באביזרים חדשים. עיבוד החומרים ליצור אמבטיות מצריך חשמל רב שלא לדבר על עלויות השינוע: תחילה למחסן ואז לחנות ומשם לביתך.

חידוש אמבטיה בדירות מסייע לבעלי הדירה ולמנהלים לשמור על יחידותיהם חסרות רבב מה שנחוץ ביותר בימים אלה כי הכלכלה המקרטעת מקשה על שוכרים. שוכרים אחרים מצרפים שותפים לסייע להם בתשלום החשבונות. זה מוסיף לחץ על מנהלי דירות לשפץ את אותן אמבטיות ישנות ושבורות וכך הם חוסכים 80% מהעלות של החלפת האמבטיות האלה.

וזה לא הכול, בעלי דירות ומלונות לא רק מיטיבים עם הסביבה כשהם משפצים את האמבטיה אלא מוסיפים ערך לרכוש שלהם. פרויקט שיפור הבית או רכוש טוב מעלים את הערך של רכוש כזה. הנה הסיבות למה עליכם לשקול שיפוץ אמבטיה:

 1. כיון שזו החלופה הירוקה הטובה ביותר להחלפת אמבטיה.
 2. זה חוסך זמן וכסף.

אנו מציעים שיפוץ אמבטיה כללי:

המטרה היא לחסוך בעלויות חשמל וחומר בעוד אנו מודעים לאופן בו הפעילויות שלנו משפיעות על הסביבה. ע”י הפחתת הדחף לאביזרים חדשים, מיחזור, חוסכים בהרבה משאבים של מים וחשמל…

שירותי תיקון:

כשמתקנים את האמבטיה חוסכים את כל האנרגיה הנחוצה לחדשה וחוסכים את זריקת הפסולת במזבלה.

להלן עוד שירותי תיקון שאנו מציעים:

 • חידוש וציפוי מחדש של אמבטיות ואריחי אמבטיה שדהו או נשברו.
 • שיפוץ אמבטיה.
 • תיקון ושיפוץ ארוניות משיש מתחת לכיורים ואת הכיורים עצמם.
 • הפיכת אמבטיה למקלחת להקלה על אנשים מבוגרים.
 • תיקון וציפוי מחדש של ארונות מטבח ואמבטיה.
 • אריחי קרמיקה כולל מרצפות ואריחי קיר.
 • שיפוץ שברים, סדקים, כתמים, חריטות. 
 • אנו מספקים אחריות בכל האמבטיות שאנו משפצים.
 • הלבשת אמבטיה

מה לקחת בחשבון לפני ההחלטה:

האם יש לכם תקציב לשיפוץ האמבטיה? האם אתם מודאגים מהרעלת עופרת?מהן השאלות הנפוצות על שיפוץ אמבטיות? בקרו אצלנו בפורום.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

  1800-100-018

  להצעת מחיר אטרקטיבית