התקשרו: 1800-100-018

הלבשת אמבטיה אקרילית

הסוגים השונים של הלבשת אמבטיות עשויים מפיברגלאס ואקריליק, וניתן לעצבם כך שיכסו את פנים האמבט, את האריחים שסביב לו או שניהם. ניתן למכור שיטות אלו כערכות “עשה-זאת-בעצמך” למי שמעוניין לשפץ את האמבטיה באופן עצמאי, וניתן שכיסויים מותאמים לפי הזמנה יותקנו על ידי איש מקצוע. את כיסויי-הפנים בדרך כלל יותר לנקות מאשר פורצלן מסורתי או אריחים, והם מצופים בברק המסייע למניעת צמיחת טחב ועוד בקטריות הנמשכות למים.

ניתן גם להתייחס להלבשת אמבטיה, כאמבטיה העשוייה מחומרים עמידים במים, לכיסוי אמבט קיים ומשטחי אריחים. ניתן למכור אותם בגדלים סטנדרטיים בחנויות של ציוד לבית, או להזמינם בגודל וצורה מותאמים אישית מאיש מקצוע. בדרך כלל שמים אותם על אמבטיות סדוקות ופגומות ועל אריחים שמצבם דומה. לחלקם יש מתקנים לסבון ושמפו, לתליית מגבות, וידיות בטחון. על פני השטח שלהם ניתן ליצור דוגמא דמוית אריחים או שיש.

הכיסוי יכול להיות מיוצר מאקריליק או PVCבצירוף עם פיברגלאס. השכבה העליונה של החומר הינה חזקה ובלתי-זליגה (ללא נקבובים) כך שהיא עמידה במים ומונעת טחב. הגימור של אמבטיה אקרילית נעשה באמצעות ברק שהינו אטרקטיבי וקל לנקותו. את חלקו של האמבט בו מצוי הניקוז ניתן לצפות בחומר מונע החלקות לשם הבטיחות כאשר המשטח רטוב. הפיברגלאס הופך האת המוצר לעמיד וכך נמנעים סדיקות וכיפופים.

את הכיסוי ניתן להתקין רק על פנים האמבט או כך שיכסה גם את האמבט וגם את האריחים הסובבים אותו. סגנונו של הכיסוי תלוי בדרך כלל במצב הקיים של חדר האמבט הקיים. כיסויים שנועדו לכסות את פנים האמבט בלבד מעוצבים בדרך כלל באופן שניתן פשוט להכניסם לאמבט הקיים. אז ניתן לעשות אטימה שעמידה בפני מים לכיסוי חיבורים בין שטח כיסוי האמבט החדש לבין אריחים קיימים או קירות אקריליק. בחלקים הסובבים את האמבט ניתן לטפל בנפרד באמצעות פנלים.

גם אמבטיה חלודה ניתן לחדש באמצעות כיסויי-פנים כאמור. במקרה כזה לכיסוי יש מספר פתחים בצדדים ובתחתית לאפשר את מעבר זרמי המים והאוויר. כיסויים כאלו מיוצרים בדרך כלל לפי הזמנה להתאים לגודל ולצורה הרלבנטיים, והם מתאימים הן לאמבטית פח הממוקם בתוך הבית והן להלבשת אמבטיה.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית