התקשרו: 1800-100-018

הלבשה לאמבטיה

לא תמיד כדאי לזרוק חפץ ישן, כאשר אפשר לשפץ אותו מעט ולהחזיר לו את הברק שחסר לו. חברת ארטבט מציעה שירותי הלבשה לאמבטיה בטכנולוגיה מתקדמת. אם אתם מבחינים בכך שהאמבטיה שלכם מחלידה מעט או שמופיעים עליה סדקים, אין צורך לפרק אותה ולקנות אחרת במקומה. בארטבט מציעים לכם הלבשת אמבטיה איכותית לאמבטיה אקרילית תרמופלסטית, אמבטיה איכותית המונעת החלקה ויכולה לשרת אתכם למשך שנים ארוכות וטובות. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים נוספים: ציפוי אמבטיה, שיפוץ אמבטיה סדוקה ועוד. 

לבצע הלבשה לאמבטיה וליהנות מכל רגע

היום יותר ויותר אנשים מעוניינים לבצע הלבשת אמבטיה שלהם. אלה כמה יתרונות משמעתיים לכך:

  • הלבשה נקייה – שיפוץ או פירוק של אמבטיה מצריך הוצאה של האמבטיה הישנה ובהחלפתה בחדשה. תהליך זה מורכב לרוב מקידוחים בקיר ושאריות של טיט וצבע המפוזרים בכל הבית. לאחר שיפוץ שכזה ייתכן שתזדקקו אף לחברת ניקיון אשר תסייע לכם להיפטר מהכתמים. במקרה של הלבשת אמבטיה המצב שונה – מדובר בתהליך נקי שאינו מצריך ניתוק של האמבט ממקומו.
  • הלבשה אקולוגית – הלבשת אמבטיה תורמת רבות לאיכות הסביבה, מכיוון שהיא מאפשרת למחזר את האמבטיה הישנה ולבנות עליה מבנה חדש. פירוק האמבטיה לעומת זאת, גורר אחריו בזבוז של חומרים ויצירת פסולת אשר עלולה לפגוע בסופו של דבר באיכות הסביבה. 
  • הלבשה מהירה – פירוק אמבטיה סטנדרטי יכול להימשך כמה ימים, בעוד הלבשה לאמבטיה היא תהליך מהיר הנמשך כ-3 או 4 שעות. לאחר פרק זמן קצר זה תוכלו לקבל אמבטיה נאה ומשופצת. 
  • הלבשה זולה יותר – במקרים לא מעטים הלבשה של אמבטיה זולה יותר מפירוק או שיפוץ, מכיוון שאין צורך להתקין מחדש את האמבט, אלא רק לבנות עליו שכבה נוספת וחדישה יותר. 

תיקון אמבטיה לפני ואחרי

למי מתאים לבצע הלבשה לאמבטיה

הלבשה לאמבטיה מתאימה בעצם לכל מי שמעוניין להעניק לחדר האמבטיה מראה מרענן ויוקרתי יותר, ולמי שמבחין בכך שהאמבטיה שלו כבר לא מבהיקה ונוצצת כמו פעם. מעבר לכך, ביצוע הלבשת אמבטיה יכול להיות פתרון טוב למקומות גדולים כמו בתי מלון או בתי הארחה, שבהם יש צורך לערוך הלבשה למספר רב של חדרי אמבטיה.

 

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית