התקשרו: 1800-100-018

החלפת מקלחון באמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים המשמעותיים שיש לנו בבית. אין כמו מקלחת של מים חמים ונעימים בסיומו של יום עבודה או לאחר כושר טוב בשעות הערב. משום כך, ברגע שיש תקלה במקלחון, מרבית הדיירים מחפשים מהר שירותי החלפת מקלחון באמבטיה ומזעיקים לביתם אנשי מקצוע. חברת ארטבט היא חברה מנוסה (מעל ל-30 שנות ניסיון) בתחום של החלפת מקלחונים ושיפוץ אמבטיות, ומוכנה לסייע לכם בכל אשר תידרשו.

החלפת מקלחון באמבטיה – למי זה מתאים

המקלחון הוא למעשה חדרון אמבטיה קטן המחליף את האמבטיה הגדולה ומאפשר לדיירים לחסוך במקום. לעתים נוצר הצורך להחליף מקלחון זה מכמה סיבות:

  • המים לא זורמים היטב – לאחר שבדקתם היטב שאין בעיה בצנרת, אך אתם מגלים כי המים עדיין לא זורמים, ייתכן שיש לכם בעיה במקלחון עצמו. כל שעליכם לעשות הוא להזמין חברה מקצועית לשיפוץ ועיצוב אמבטיות ולבדוק את העניין לעומק. 
  • עוברים לדירה חדשה – החלטתם לבצע שינוי בחיים, אולי בעקבות הצטרפותו של בן משפחה חדש למשפחה, ולעבור לדירה מרווחת יותר? אחד הדברים הראשונים שלו אתם צריכים לדאוג הוא החלפת מקלחון באמבטיה. באמצעות חברה מיומנת תוכלו לבחור את המקלחון המועדף עליכם וליהנות מעיצוב מושלם. 
  • משפצים – לעתים אתם פשוט יודעים שהגיע הזמן לשפץ את הבית: נמאס לכם מהשיש הישן והשבור של המטבח והברזים באמבטיה מתחילים להחליד ולעלות לכם על העצבים. בין השיפוצים הרבים אתם כוללים כמובן את ההחלפה של המקלחון בחדר האמבטיה שלכם, אחרי הכול זהו אחד הדברים הראשונים אשר לו אתם צריכים לדאוג עוד לפני שאתם קובעים פגישה עם הקבלן.

לבחון את החברה המתאימה – החלפת מקלחון באמבטיה

החלפת מקלחון באמבטיה צריכה להיעשות על ידי חברה מקצועית. איך תבחרו אחת כזאת? ראשית, יש צורך לוודא כי החברה עומדת בכל בתקנים הרלוונטיים וכי היא קיבלה אישור לבצע עבודות שיפוץ נרחבות. חברה מקצועית עומדת בתקן ISO 9001 ה מוענק על ידי מכון התקנים הישראלי, ומשמעותה היא שהיא מקפידה על כל כללי הבטיחות במהלך העבודה ועל ביצוע עבודה איכותית. שנית, השתדלו לאסוף כמה שיותר המלצות על החברה. אלה יכולות להיות המלצות של חברים, בני משפחה או של גולשים באתרי האינטרנט.

החלפת מקלחון באמבטיה בזול

תקן ISO9001 של מכון התקנים
תו התקן 2015:ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

    1800-100-018

    להצעת מחיר אטרקטיבית