התקשרו:  054-7905747
1800-100-018  שיחת חינם

אמבטיה עם ציפוי אקרילי

רחיצה באמבטיה היא חשובה לבריאות הנפשית והפיזית. חלקנו אוהבים להתפנק באמבטיה עם ספר טוב וכוס יין, חלקנו אוהבים אמבטיה זריזה, יעילה ומהירה ועבור הורים מדובר במטלה מהנה שבה הם סוף סוף נהנים מזמן איכות עם הילדים. אמבטיה אקרילית היא חדשנית בשוק האמבטיות, אך גם היא עשויה להזדקק לשיפוץ, צביעה או חידוש. חברת ארטבט מתמחה בחידוש אמבטיות אקריליות ותבטיח לכם עבודת שיפוץ מהירה, איכותית, יסודית שתעניק לחדר האמבטיה מראה חדש ומרענן, שתשמחו לראות בעצמכם ולהראות בהתלהבות למבקרים בבית.

חידוש אמבטיה עם ציפוי אקרילי

האמבטיה האקרילית היא מתחרה חדש יחסית בשוק האמבטיות והיא קיימת בו רק כ-10 שנים. אם אינכם בקיאים בשוק האמבטיות (וזה בסדר), הנה מידע נוסף על אמבטיה הייחודית:

  • אמבטיה אקרילית היא הנפוצה ביותר בשוק כיום משום שמדובר באמבטיה איכותית, פשוטה וקלה להתקנה ובעלת כושר עמידות גבוה לטווח זמן ארוך. היא עשויה מיציקת אקריל דקה המחוזקת בציפוי פיברגלס. חשוב מאוד להתקין אמבטיית אקריל באופן איכותי ולחזק אותה בתוך קונסטרוקציית מסגרת מתכת שתגן עליה מפני שבירות או סדקים. 
  • יתרונות ציפוי לאמבטיה אקרילית – מדובר בחומר חזק, עמיד בפני כל חומרי הניקיון, הצהבה והחלקה. בחדר האמבטיה קיימת סכנת החלקה שעשויה להסב נזקים למתרחץ, לכן זהו יתרון משמעותי.
  • חידוש אמבטיית אקריל – יתרון נוסף לאמבטיה הוא שאין צורך להתקין אמבטיה חדשה כאשר ישנם שברים או סדקים. במקרה כזה, אפשר לבצע ציפוי אמבטיה שיהפוך את האמבטיה לחדשה. ראשית, מלטשים את האמבטיה במקום השבור או הסדוק, ומדביקים שכבות ציפוי עד שנוצר ציפוי אחיד וחלק.

יתרון ההלבשה לאמבטיה

במקרה שבו האמבטיה שלכם היא אמבטיית יציקה או אמבטיית פח סדוקה, שבורה או רקובה ואתם מעוניינים להחליפה, אתם בוודאי נבהלים מהמחשבה על התהליך הכרוך בהתקנת אמבטיה חדשה. אם כך, יש לנו חדשות טובות עבורכם. כיום ניתן לחסוך את העלויות הכרוכות בפירוק, בנייה והרכבה מחדש של האמבטיה באמצעות תהליך הלבשת אמבטיה. במקרה כזה מותקנת אמבטיה אקרילית קטנה יותר על האמבטיה הקיימת בתהליך מהיר, זול ואיכותי שמאפשר לכם תוך 24 שעות ליהנות מאמבטיה חדישה.

תקן ISO9001 של מכון התקנים
אחריות על האמבטיה לחמש שנים
קבלן רשום משרד הביטחון

עוד בנושא

מאמרים נוספים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

נא למלא שם וטלפון ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם הצעת מחיר אטרקטיבית

1800-100-018

להצעת מחיר אטרקטיבית